Teslimat & Gizlilik

TÜKETİCİ HAKLARI & GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

rnrn

alberodecora.com‘da Veri Güvenliği ve Gizliliği

rnrn


rnTüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve verirngüvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarınarn"cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşterirnbilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek optimalrnsistem performansı sağlanmaktadır.

rnrn

Veri Güvenliği:

rnrn

Kullanıcılardanrnderlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fizikselrngüvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin vernancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle,rnmevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

rnrn

Albero Decora kullanıcılardanrnderlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isimrnaltında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusurnbilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayırntaahhüt ve garanti eder.

rnrn

Veri Paylaşımı:

rnrn

Albero Decora yukarıdarnsözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini,rnsunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksekrnseviyede tutabilmek amacıyla kullanabilir.

rnrn

Ayrıca kullanıcılarrnonay verdikleri takdirde bu bilgiler Albero Decora ve ortakları tarafındanrndeğerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel tekliflerrnamacıyla kullanılabilir.

rnrn

alberodecora.com‘da Kredi Kartları Güvenliği Nasıl Sağlanır?
rn
rnRAPİD SSL 128 BIT sertifikalı alberodecora.com, Türkiye‘nin en yaygınrnonline ödeme altyapısı Garanti e-ticaret Sanal POS sistemini kullanmaktadır.rnAlışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsızrnolarak RAPİD SSL 128 BIT Secure 128 BIT SSL (Secure Sockets Layer) protokolürnile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartınrnkullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgilirnhiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden,rnüçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmişrnolur.

rnrn

Kredi Kartırnbilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi burnsayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemeninrnhangi firmaya ait olduğunu belirtir.

rnrn

 

rnrn

İPTAL-İADE VE DEĞİŞİM

rnrn

İade Koşulları

rnrn

Cayma Hakkı ve İade Süreç Bilgileri

rnrn

Cayma hakkı nedir?

rnrn

Alıcının isteği ile kişiye özel olarakrnüretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilenrnürünler hariç,alıcının teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde caymarnhaklarını kullanarak ürünleri iade etme hakları vardır.

rnrn

Cayma hakkı Nasıl Kullanılır?

rnrn

Alıcının cayma hakkını kullanabilmesi için teslimat tarihindenrnitibaren 14 gün içinde ürünü iade etmek istediğini satıcıya bildirmesirngerekmektedir. Satıcı, alıcının talebini aldıktan sonra en geç 10 (on) günrniçerisinde, ürünü iade alıp ürün bedelini ödemekle yükümlüdür.

rnrn

Ürün, Satıcı’ya iade edilirken teslimatı sırasında Alıcı’yarnibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. Faturanınrniade açıklama bölümü varsa eğer bu bölüm doldurulmalı ve fatura, Alıcırntarafından imzalanarak ürünle birlikte teslim edilmelidir.

rnrn

 

rnrn

Ürünü teslim alırken nelere dikkat edilmesirngerekir?

rnrn

Siparişinizin teslimatı sırasında kargorngörevlisinden paketi teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontolürnyapınız. Herhangi bir hasar bulmanız durumunda kargo görevlisine "HasarrnTespit Tutanağı" hazırlatmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağındarndikkat etmeniz gereken konu kargo görevlisinin tutanakta belirttiğirnaçıklamalardır. Örneğin, "Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürünrnhasarlıdır." gibi bir ibarenin belirtildiği tutanakta ürünün taşımarnesnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanacağından değişim esnasında problemrnyaşanmaktadır. Hasarlı çıkan ürününüz için mutlaka tam ve doğru kelimelerlerntutanak tutulması için görevliyi uyarınız. Örneğin; "Ürün elimernulaştığında kontrol edilmiş ve hasarlı olduğu görülmüştür.) 

rnrn

İade etmek istediğiniz üründe ya darnambalajında herhangi bir hasar olmamalı, aksesuarları tam olarak paketlenmişrnolmalı, orijinal faturası ile beraber iade edilmelidir. Ürünün tekrarrnsatılmasını engelleyecek bir özelleştirme yapılmış olması halinde ürünün iadesirnkabul edilmez. Teslimat sırasında, ürünün hasarlı ya da yanlış olduğunu farkrnederseniz, görevliden temin edeceğiniz tutanak formunu doldurarak ürünü teslimrnalmayıp, iade edebilirsiniz.

rnrn

İade şartlarırnaşağıdaki gibidir:

rnrn
  rn
 • İadelerrn mutlak surette teslimatın yapıldığı kutu veya ambalaj ile birliktern yapılmalıdır.
 • rn
 • Tekrarrn satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satınrn alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 • rn
 • İadern etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura ve mümkünse iadern sebebini içeren bir yazı göndermeniz gerekmektedir.
 • rn
 •  
 • rn
 • İade İşleminde Uygulanacak Prosedür:
 • rn
rnrn


rn- İade Gelen ürün öncelikle tarafımızdan incelenir.
rn- İade edilen ürün yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Burnişlemin süresi 3-7 iş günüdür.
rn- İade onaylandığında sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize bilgi verilir.
rn- Bu e-postayı aldığınızda müşteri hizmetleri birimimizi telefon ile arayarakrnücret iadesi ile ilgili banka bilgilerinizi teyit etmeniz gereklidir.
rn- Teyit işlemi gerçekleştiğinde, ödemede kullandığınız yöntemle (kredi kartırntek çekim, kredi kartına taksit veya banka hesabına havale ile) bedelrntarafınıza iade edilecektir. İptal Koşulları
rn
rnSiparişiniz kargoya verilinceye kadar, telefon veya emaille bize ulaşarakrnsiparişini iptal edebilirsiniz. 

rnrn
  rn
 •  İptalrn Koşulları
  rn
  rn Siparişiniz kargoya verilinceye kadar, telefon veya emaille bize ulaşarakrn siparişini iptal edebilirsiniz. İptal işlemleri için sitemizin iletişimrn bölümünü kullanabilir veya info@alberodecora.com adresine e-postarn gönderebilirsiniz.
 • rn
 •  
 • rn
 • NOT:rn Ayrıntılı bilgi için lütfen mesafeli satış sözleşmemizi okuyunuz.
 • rn